هدایای تبلیغاتی ارزان چه هستند؟

هدایای تبلیغاتی ارزان به چه نوع هدایایی می گویند؟

در انتخاب نوع هدایای تبلیغاتی هر کسب و کار بایستی نکاتی را در نظر بگیرد:
– هدیه نشان دهنده ارزش برند کسب و کارشان باشد
– از نوع هدایای تبلیغاتی مفید باشد که مشتری هر روز از آن استفاده کند.
– از نوع هدایای تبلیغاتی خلاقانه باشد که نظر مشتری را به خود جلب کند.
– از نوع هدایای تبلیغاتی خاص گروه اجتماعی مخاطب شرکت استفاده کند.
– قیمت هدیه به گونه ای باشد که برای شرکت ارزان محسوب شود ولی در عین حال برای مخاطب شرکت جذاب و مفید باشد. یکی از نکات مهم برای استفاده از هدایای تبلیغاتی ارزان این است که بودجه هنگفتی نداشته باشد و باعث ضرر و زیان شرکت نگردد.

کسب و کارها چه بودجه‌ای را باید برای هدایای تبلیغاتی خود در نظر بگیرند؟
شرکت ها و ساز مان ها جهت فراهم کردن و گزینش هدایای تبلیغاتی باید بودجه متناسب با هزینه های خود را در نظر داشته باشند. شرکت ها جهت تامین هدایای تبلیغاتی برای گروه کثیری از مخاطبین خود به تعداد زیاد از آنها را باید فراهم کنند. بنابراین قسمت عمده هدایا که برای عموم مشتریان  آماده می شود باید از نوع هدایای ارزان قیمت باشند،  ولی بخشی از هدایا که به مدیران ارشد و مشتریان خاص اهدا می شوند بهتر است از نوع هدایایی با قیمت بالاتر درنظر گرفته شود. در مجموع هزینه باید بگونه ای خرج شود که بودجه هنگفتی که باعث ضرر مالی به شرکت باشد، مصرف نگردد.
نمونه هایی از هدایای تبلیغاتی ارزان چه هستند؟
دفترچه های یادداشت
یکی از وسایلی که اکثر افراد روزانه از آنها استفاده می کنند دفترچه یادداشت است. شرکت ها می توانند از نوع ارزان و زیبای آن ها برای هدیه های تبلیغاتی خود انتخاب کنند. انتخاب دفترچه یادداشت در رنگ های جذاب در جلب توجه مشتری بسیار موثر است و اطلاعات بسیاری در مورد شرکت را می توان روی آن چاپ نمود.
 ماوس پد
بسیاری از مخاطبان سازمان ها و نهادها روزانه از تابلت یا کامپیوترهای شخصی استفاده می کنند بنابراین انتخاب پد های رنگارنگ و طرح دار برای موس که با طرح لوگوی کسب و کار شما مزین شده از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان است ولی مشخصات مفیدی از شرکت شما روی آن درج شده و می تواند هر روز شما را برای مشتریانتان یادآوری کند.

 

خودکار و قلم
یکی از گزینه های پرمصرف و کاربردی هدایای تبلیغاتی،  خودکار و قلم تبلیغاتی، است که بیشتر کسب و کارها، برای تبلیغات خود از آن استفاده می نمایند. خودکار یا قلم هایی که به زیبایی با نام یا برند شرکت حکاکی شده اند یا لوگوی شرکت روی آنها چاپ شده اند جلوه بسیار خوبی برای شرکت شما و استفاده مشتریان دارد. انواع خودکارهای ارزان و یا خودکارهای پلاستیکی، با رنگ ها و طرح های زیبا و متنوع طیف وسیعی از سلایق مشتریان را در بر می گیرد.
بر روی خودکار پلاستیکی با استفاده از چاپ تامپو میتوان طرح های زیبا با رنگ های متنوع را تهیه کرد .
تقویم های عکس دار
شما با دادن هدایای تبلیغاتی هدیه ای را به مشتری می دهید که نگهداری و استفاده‌ی مستمر از آن‌ها تبلیغاتی پایداری برای شما انجام دهد. هیچ کس، تراکت تبلیغاتی، آگهی های چاپی، نامه‌های تبلیغاتی و یا کاتالوگ های شرکت‌ها را برای مدت طولانی در نزد خود نگه نمی‌دارد، اما اگر شما به او یک تقویم عکس دار جذاب بدهید که اطلاعات و مشخصات شرکت شما بر روی آن درج شده باشد در تمام روزهای یک سال، یاد شما را برای او نگه می دارد.
نمونه های دیگر از هدایای تبلیغاتی ارزان انواع سرکلیدی، ساک خرید، کیف های کوچک مخصوص لوازم التحریر ویا لوازم آرایش و نقاب های آفتابگیر هستند. گروه هدایای تبلیغاتی وشکو شما را در انتخاب مناسب ترین هدایای تبلیغاتی ارزان کمک کرده و با طراحی های هنرمندانه خود و خدمات حکاکی لیزر و خدمات چاپ تامپو وشکو بهترین هدایای تبلیغاتی را با مشخصات شرکت شما تزیین می کند.

مفهوم مقاله :شرکت ها و ساز مان ها جهت فراهم کردن و گزینش هدایای تبلیغاتی باید بودجه ای متناسب با هزینه های خود را در نظر بگیرند. بهتر است قسمت عمده هدایا که برای عموم مشتریان آماده می شود، از نوع هدایای ارزان قیمت باشند.  شرکت ها می توانند از انواع جذاب و زیبای کالاهای مصرفی متداول به عنوان هدایای تبلیغاتی ارزان خود استفاده کنند

منبع مقاله: www.veshko.com