هدایای تبلیغاتی مفید چه هستند؟

هدایای تبلیغاتی مفید بایستی دارای چه ویژگی هایی باشند؟

۱- باید انعطاف پذیر باشند: امکان ارائه هدایای تبلیغاتی گوناگونی به قشرهای مختلف مصرف کنندگان در بازار هدف وجود دارد. شما با انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه می توانید آنها را برای مشتریان به عنوان هدایای تبلیغاتی مفید ، جذاب و سرگرم کننده، پر هیجان و چالش برانگیز در آورید، و هم چنین از آنها به عنوان تبلیغات شرکت خود در نزد مشتریان استفاده کنید.

۲- باید با دوام و مفید باشند: اگر هدایای انتخابی مفید، کاربردی و بادوام باشند، مشتریان می توانند برای مدت طولانی از آن استفاده کنند و بنابراین، تاثیر تبلیغاتی آن ماندگارتر می شود.

۳- باید تاثیر قابل قبولی در تبلیغات داشته باشند: با بهره گیری از این روش تبلیغاتی شما قادر خواهید بود، مخاطبین خود را بشناسید و در صورت تایید آنها، پیگیری شان نمایید  و در نتیجه در گذر زمان، مفیدترین هدایای تبلیغاتی ارزان را برای هر گروه از مشتریان خود تهیه نمایید و با این روش، بودجه تبلیغاتی بهینه ای برای شرکت خود تعیین نمایید.

۴- باید تاثیر مهمی بر روی تصمیم گیری مشتریان در خرید بگذارد: مهم ترین اثر یک هدیه تبلیغاتی مفید این است که مشتریان قبلی را تشویق به خرید دوباره از کسب و کار ما بنماید و در ضمن توجه مشتریان جدید را به شرکت ما جلب نماید.

هدایای تبلیغاتی مفید چه کمک هایی به تبلیغات شرکت می کنند؟
این هدایا می توانند در زمره فعالیت های بازاریابی برنامه ریزی شده و هدفمند شرکت قرار گیرند. وقتی ما بتوانیم خواسته های مشتریان خود را بشناسیم می توانیم  هدایایی را به آنها ارائه کنیم که برایشان جذاب باشد. مشتریانی که از هدایای دریافتی خود خشنود باشند ناخودآگاه می پذیرند که تولیدات و یا خدمات شرکت از کیفیتی مطلوب برخوردار خواهد بود و باعث خشنودی آنها خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی مفید، تاثیر سایر رسانه های تبلیغاتی را بارورتر می سازند. توسط رسانه های دیگر مشتریان با شرکت شما و محصولات و خدمات شما آشنا می شوند ولی اثر این تبلیغات زود گذر است و برای آنکه ماندگار شود بهترین راه، دادن هدایای تبلیغاتی مفیدی است که مشتری را هرروز به یاد شما می اندازد.  استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص، همزمان  با بهره گیری از انواع رسانه ها، تبلیغاتی یکپارچه و متداوم را در اختیار شما قرار می دهد.

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید چه مزایایی برای مشتریان دارد؟
این هدایا به گونه ای انتخاب می شوند که علاقه و نیاز مشتریان درنظر گرفته شوند و به همین دلیل آنها از این هدایا به اشکال مختلف کالاهای تزئینی و یا کالاهای مصرفی، به صورت روزمره استفاده می نمایند. اگر مشتری برای شرکت جدید است، این هدیه می تواند به عنوان جذب مشتری به ایشان داده شود. به مشتریان قبلی نیز به عنوان هدیه تشکر به خاطر حفظ وفاداری خود به شرکت می باشد. مشتریان می دانند که افراد به کسانی که برایشان مهم هستند هدیه می دهند و بنابراین با گرفتن هدیه احساس می کند که شرکت یا سازمان برای ایشان اهمیت قائل شده است و با دادن هدایای تبلیغاتی مفید به آنها، نشان داده است که از آنها سپاسگزارست و نقش آنها را در حیات شرکت موثر می داند

 مفهوم مقاله :فراهم کردن هدایای تبلیغاتی برای شرکت ها می تواند به عنوان یک راه عملی و موثر برای به دست آوردن مشتریان جدید و وفادارکردن مشتریان قبلی باشد. هدایای تبلیغاتی مفید تاثیر قابل قبولی در روش های تبلیغاتی شرکت دارند و بر روی تصمیم گیری مشتریان در خرید بیشتر، تاثیر می گذارد

منبع مقاله: www.veshko.com